نویدکیا: بازیکنانم نشان دادند که شایسته صعود هستیم

[ad_1]

سرمربی سپاهان گفت که علیرغم فشارها، بازیکنانش خوب کار کردند و نشان دادند که سپاهان شایسته صعود است.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل التعاون اظهار داشت: اول نیمه اول مساوی بود و دو تیم بازی ثابتی داشتند. در نیمه دوم یک گل غافلگیرکننده زدیم و وقتی دیدیم در حال از دست دادن موقعیت ها هستیم سعی کردیم بیشتر ریسک کنیم. در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم، اما باید تلاش کنیم تا بهتر از آنها استفاده کنیم. ما بدشانس بودیم و می توانستیم بازی را ببریم، اما این یک امتیاز نیز ما را امیدوار می کند که برای رسیدن به بازی بعدی تلاش کنیم.

وی در مورد عملکرد داور در این دیدار گفت: در مورد عملکرد داور در بازی قبل هم همین اتفاق برای ما افتاد اما در این صورت کارشناسان باید نظر بدهند. من نمی دانم چه بگویم. در مورد آخرین ضربه هایمان هم باید بگویم قبل از آن دو بازی مهم را باختیم و فشار زیادی روی بازیکنان بود.

نویدکیا افزود: برخی از تیم‌ها از شرایط ایده‌آل بیرون آمده‌اند اما با بازی امروز نشان دادند که شایسته صعود از گروه هستند، اما باید بیشتر تلاش کنیم و فرصت‌های بیشتری داشته باشیم. با این حال از بازیکنانم تشکر می کنم که کار بزرگی انجام دادند. بقیه مشکلات به عهده من است.

سرمربی سپاهان درباره تعویض خود گفت: با تاکتیک های خاصی وارد زمین شدیم اما متاسفانه گلی که در ابتدای نیمه دوم به ثمر رسید تفکر ما را به هم ریخت و تلاش کردیم تغییرات لازم را انجام دهیم. شاید می توانستیم زودتر تعویض کنیم اما بازیکنانم خوب بازی کردند و نمی خواهم ساختار آنها را برای هم خراب کنم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.