نویدکیا: هنوز سه مسابقه باقی مانده / اخراج پورقاز بسیار جدی است

[ad_1]

سرمربی سپاهان گفت: سه بازی تا پایان لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده و همچنان امید است.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا پس از باخت 0-3 تیمش مقابل التعاون اظهار داشت: در بدترین لحظه ممکن مردی را از دست دادیم و در 80 دقیقه 10 دقیقه بازی کردیم. با اینکه خیلی سخت بود، سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و از هر دو طرف حمله کنیم اما روی نقطه پنالتی به گل رسیدیم. در نیمه اول بعد از ده بازیکن خوب سازماندهی کردیم، اما یک یا دو فرصت خوب هم به تیم مقابل دادیم.

وی ادامه داد: می توانستیم از نیمه اول خود راضی باشیم اما در نیمه دوم خیلی زود سازماندهی ما به هم ریخت و به گل رسیدیم. نتوانستیم نظم خوبی از دروازه بگیریم و بی نظم بازی کردیم. ما باید در مورد مشکلات خود با بازیکنان صحبت کنیم. شرایط برای ما خیلی سخت شده است اما هنوز سه بازی باقی مانده است و می توانیم امیدوار باشیم و بازی های بعدی را جبران کنیم.

سرمربی سپاهان درباره داوری و صحنه های مشکوک این بازی گفت: نمی خواهم زیاد درباره داوری صحبت کنم و کاری به آن ندارم اما کارشناسان باید نظر بدهند. این کار من نیست، اما فکر می‌کنم اخراج‌ها خیلی جدی هستند و اگر اتفاقی می‌افتاد، روند و ساختار بازی با این اخراج تغییر کرد.

وی افزود: نظر داور در مورد ضربات پنالتی و داوران باید نظر بدهند. چنین وضعیتی می توانست بدون کمک داور ویدیویی به وجود بیاید. در اینجا امکاناتی وجود دارد اما نمی دانم چرا از VAR استفاده نمی شود. این می تواند برای تیم هایی مانند ما مضر باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.