نکونام: عروج ما تمام نشده است / اینگونه بازیکنان را می کشیم!

[ad_1]

سرمربی فولاد ایران گفت: خوشحالم که تیم ما صعود کرد اما صعود ما هنوز تمام نشده است.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی برگشت مقابل الغرافه که با برتری یک بر صفر شاگردانش همراه بود، اظهار کرد: می دانستیم بازی سختی داریم. این دیدار آخرین فرصت الغرافه بود و من از روز اول گفتم تیم ما گروه سختی است و تیم ها به هم نزدیک هستند. خوشحالم که تیم ما صعود کرد، اما صعود ما هنوز تمام نشده و آخرین بازی باقی مانده است.

وی ادامه داد: الغرافه با تمام قدرت و تمرکز مقابل ما ظاهر شد. نیمه اول را خوب شروع کردیم و موقعیت های خوبی داشتیم. در نیمه دوم روی یک ضد حمله می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما متاسفانه از آن استفاده نکردیم و به گل نرسیدیم و اجازه دادیم حریف دو اشتباه ایجاد کند که برای تیم ناراحت کننده بود. من از دو یا سه بازیکنم گلایه دارم و آنها وضعیت خوبی ندارند و باید بدانند که جام باشگاه های آسیا برای بهترین هاست و باید بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی فولاد ایران گفت: به هواداران و همه کسانی که برای تیم ما دعا می کنند تبریک می گویم. به بازیکنانم می گویم که در این هوا بازی می کنند، خسته نباشند. من سال‌ها در فوتبال آسیا بازی کرده‌ام و در آسیا نماینده بازیکنان بوده‌ام و امیدوارم سه روز یک‌بار بازی نشود، زیرا اینطوری بازیکنان را می‌کشیم. چون در این گرمای مرطوب که همه تیم ها رفت و برگشت بازی می کنند، بازی های آسیایی به صورت متمرکز برگزار می شود. در یک کشور گرم است و این چیزها کشنده است و شرایط را سخت می کند. امیدوارم در سال های آینده این اتفاق نیفتد. کرونا از بین رفته است و همه کشورها می توانند میزبان آن باشند.

او گفت: ما گل زدیم، اما با فرم خوب الغرافه می دانستیم که آنها منتظر اشتباهات ما هستند تا ضدحمله کنند و کار را برای ما سخت کنند. وقتی یک تیم خودکشی می کند و چیزی برای از دست دادن ندارد، هر چه به پایان بازی نزدیک می شویم، دفاع در برابر چنین تیم هایی سخت تر می شود. اگر در ضدحملات دقت می‌کردیم، می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و در یکی دو صحنه موقعیت‌هایی داشته باشیم.

نکونام ادامه داد: از ابتدا برنامه پرس و گلزنی داشتیم و حریف را از خط دفاع بیرون می کشیدیم و در ضد حمله گل می زدیم، اما تمرکز نداشتن ما را از راه دور نگه داشت، می توان به اهداف بعدی رسید. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.