هزار بسته افطاری ساده بین نیازمندان بیرجندی توزیع شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان بیش از هزار بسته افطاری ساده به همت مرکز خیریه یاران رسانه و گروه جهادی شهید فرهادی بین ایتام و خانواده های نیازمند بیرجندی توزیع شد.

فاطمه زهرا قاسمی، مدیر اداری و مالی مرکز خیریه تخصصی رسانه یاران خراسان، امروز 15 فروردین ماه به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال برای سومین سال متوالی است که در ماه مبارک رمضان، یاران. مرکز خیریه رسانه و گروه شهید جهادی فرهادی کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیران و نیکوکاران را جمع‌آوری می‌کنند تا به عنوان افطاری ساده بین ایتام، ایتام و خانواده‌های مستضعف بیرجند توزیع کنند.

به گزارش ایسنا، مسئول اداری و مالی مرکز خیریه رسانه یاران خراسان جنوبی با اشاره به توزیع 2900 بسته افطاری ساده طی دو سال گذشته اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال بیش از هزار منو پیش بینی می شود بسته های افطاری در قالب طرح «اطعام مهدوی» بین ایتام و خانواده های نیازمند توزیع شود.

وی ادامه داد: هر بسته افطاری ساده به ارزش 150 هزار تومان شامل نبات، پنیر، شکر، تخم مرغ، خرما و نان است که اگر خیران همراه ما باشند غذای گرم را در شب های قدر و نیمه ماه مبارک رمضان طبخ و توزیع می کنیم. به خانواده های نیازمند.»

قاسمی از توزیع 100 بسته غذایی در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: سال گذشته 220 بسته غذایی به ارزش 55 میلیون تومان در ماه مبارک رمضان توزیع شد.

مدیر اداری و مالی مرکز خیریه تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی یادآور شد: در فاصله نیمه شعبان تا روزهای پایانی سال گذشته یک هزار و 500 پرس غذای گرم، تعدادی بسته غذایی و 10 دست لباس و کفش (به نمایندگی از شهید فرهادی) برگزار شد. توسط مرکز تخصصی خیریه رسانه همرزمان و گروه های جهادی شهید فرهادی بین خانواده های ایتام، بیماران لاعلاج و مستمندان توزیع شد.

قاسمی از تمامی خیرین استان برای حمایت از هزینه یک بسته افطاری ساده و کمک به نیازمندان دعوت می کند و می گوید: خیرین می توانند کمک های خود را از طریق شماره کارت 60379997950110032 و یا با شماره سفارش 455688877 و یا در صورت داشتن هرگونه سوال واریز کنند. لطفا با ما تماس بگیرید «برای کمک به نیازمندان با شرکت در برنامه ماه مبارک رمضان مرکز خیریه تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی با ما تماس بگیرید.

وی در پایان تاکید کرد: مرکز تخصصی خیریه رسانه ای یاران خراسان جنوبی آماده همکاری با گروه های جهادی و سایر مراکز خیریه برای کمک به افراد محروم استان در جهت افزایش و جلوگیری از درگیری است.اقدام کودتا.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.