همه ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان دیده می شود

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: استان مملو از ظرفیت ها و فرصت های مناسب برای اشتغال زایی و رونق کسب و کار است که با برنامه ریزی و رویکرد سیزدهم همه اینها دیده می شود. مدیریت.”

به گزارش ایسنا، حامد آرامش در اولین جلسه شورای هماهنگی وزارت امور مردم در استان، اظهار کرد: نامگذاری امسال مقام معظم رهبری را با عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغالزایی، انجام»، همه برنامه ها در نظر بگیرید. دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارتخانه با حداکثر توان در راستای تحقق شعار اقدام سال تلاش می کنند.

وی با تاکید بر اینکه اشتغال یکی از رویکردها و اولویت های کلیدی دولت سیزدهم مردمی است، گفت: امسال 28 هزار نفر در سیستان و بلوچستان متعهد به کار شدند که بین دستگاهی تقسیم و پیگیری می شود.

رئیس شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: این وزارتخانه به دلیل برخورداری از خدمات متنوع و جامعه هدف، رسالت مهمی در ایجاد فضای مناسب برای اشتغال و کسب و کار رونق دارد.

وی با تاکید بر آرامش فرصت های شغلی در استان بر اساس سند برنامه ریزی گفت: انرژی بادی، گیاهان دارویی، معادن بی نظیر، شیلات و تعاونی های دانش بنیان از جمله فرصت هایی است که کارآفرینان و سرمایه گذاران سیستان و بلوچستان می توانند برای راه اندازی از آنها استفاده کنند. یک کسب و کار. کسب و کار و ایجاد شغل.

وی افزود که ادارات مستقیماً زیر نظر اداره گمرکات استان تمام تلاش خود را برای ایجاد شرایط مطلوب برای کارآفرینان و سرمایه گذاران به کار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.