وزیر اطلاعات: گلستان نماد و رهبر وحدت

[ad_1]

وزیر اطلاعات: گلستان نماد و رهبر وحدت

وزیر اطلاعات گرگان گفت: استان گلستان همواره نماد و پیشرو در حفظ و تقویت همبستگی بوده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات با حضور در گلزار شهدای گرگان و سپس در امامزاده عبدالله گرگان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
وزیر اطلاعات سپس با نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد نماز جمعه گرگان دیدار کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمسلم اسماعیل خطیب در این دیدار گلستان را مظهر وحدت و دارای عناوین متعدد در عرصه های مختلف برشمرد و گفت: استان گلستان دارای منابع طبیعی وسیع است و بزرگان علما و شهدا همواره در ایجاد وحدت سرآمد بوده اند. از قبایل
وی افزود: دشمن همواره به دنبال خدشه دار کردن این وحدت بوده است، اما ترفندهای اطلاعاتی و مدیریتی حاکم در استان توانست همه نقشه ها و توطئه های دشمن را خنثی کند.
وزیر اطلاعات ادامه داد: دشمن به دلیل ماهیت ذاتی خود دست از سر دشمن برنمی‌دارد و افزایش دشمنی و تلاش برای حمله به این نظام طبیعی است.
وزیر اطلاعات به حادثه تروریستی استادیوم رضوی اشاره کرد و افزود: دشمن همواره با ایجاد فضای تفرقه افکنانه رسانه ای تلاش کرده وحدت را خدشه دار کند اما مردم ما با بصیرت و هوشمندی خود نسبت به نظام امید این را نشان داده اند و کامل بوده اند. اعتماد و این اعتماد و امید توانست نظام و مردم را در مدرسه نگه دارد.
نماینده ولی فقیه استان در مراسم گرامیداشت ماه مبارک رمضان گفت: سربازان وزارت اطلاعات همیشه در حال انجام وظیفه و در عین حال گمنام هستند که در این شرایط مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده دارند. . “
آیت الله سید کاظم نورمفیدی افزود: دشمن از اول انقلاب همواره به طرق مختلف و با ایمانی که ایجاد کردند سعی در نفوذ به نظام و تحمیل جنگ هشت ساله و اعمال تحریم ها داشته است، اما علی رغم آن که فهمیدند و تدابیر ائمه: «انقلاب اسلامی جلوی این توطئه ها را گرفت.
نماینده ولی فقیه در گلستان ادامه داد: گلستان مظهر وحدت و اعتماد است و علیرغم تلاش های دشمن برای شکستن این وحدت، از ابتدای انقلاب شکست خورد.
وزیر اطلاعات سپس در جلسه شورای تامین استان شرکت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل خطیب در این دیدار گفت: اگر بخواهیم اعلام گام دوم انقلاب، تحقق تمدن نوین اسلامی، اجرا و اجرای شعار سال را داشته باشیم. باید بتوانیم خدمت خالصانه به مردم داشته باشیم.»
وی افزود: اگر مردم خدمت خالصانه کادرها را ببینند به بانک اطلاعاتی تبدیل می شوند و حامی، مدافع و فعال موثر برای مجموعه و کادر خواهند بود.
وزیر اطلاعات افزود: اگر قرار است امنیت بلندمدت داشته باشیم و در چارچوب این امنیت بلندمدت شاهد مشارکت جدی مردم در صحنه باشیم، بستگی به این دارد که بتوانیم مردم را به بهترین شکل ممکن راضی کنیم. توانایی و دانستن اینکه وقتی از مردم صحبت می کنیم، افراد کل جامعه، «ما هستیم و باید همه را ببینیم.
وزیر اطلاعات ادامه داد: انسان ها اما نعمت ما هستند و زمانی که بتوانیم وحدت را در همه ادیان حفظ کنیم و این همبستگی قوی تر از همیشه است.
وی با اشاره به اقدامات دولت برای ارتقای رفاه اجتماعی گفت: دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی تمام تلاش خود را برای خدمت به اقشار مختلف جامعه به کار بسته است.
وزیر اطلاعات به دشمنان نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت: اگر از سه عنصر خدمت، اخلاص و رضایت مردم بر اساس فرمایشات رهبر عزیزمان اینجانب استفاده کنیم با علم به اینکه دشمن شکست خواهد خورد. برای رسیدن به اهداف خود مانند گذشته.”
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل خطیب افزود: صلابت و عظمت جمهوری اسلامی جهانی است.
در نهایت وزیر اطلاعات بر پیش بینی و پیش بینی پدیده ها تاکید می کند.
استاندار و رئیس شورای تامین گلستان نیز در این دیدار گفت: استان گلستان از نظر ظرفیت خدادادی جزء 10 استان برتر کشور است اما متاسفانه جزء 10 استان آخر کل کشور است. شاخص ها. از پیشرفت
دکتر علی محمد زنگنه به برخی کمبودهای استان اشاره کرد و افزود: 90 درصد آب مصرفی استان را آب های زیرزمینی تشکیل می دهد که باید مدیریت شود.
وی به سفر رئیس جمهور به گلستان اشاره کرد و گفت: سفر دکتر رئیسی به گلستان با اعتباری بالغ بر 40 هزار میلیارد تومان می تواند بخشی از بدهی استان را جبران کند.
در پایان این جلسه مدیرکل جدید اطلاعات استان گلستان معرفی و از خدمات این مدیر کل قدیم قدردانی شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.