پویش «به امید خدا» در گلستان اکران شد

[ad_1]

ایسنا/ گلستان معاون فرهنگی و تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه دشمن به دنبال یأس و ناامیدی در جامعه است، گفت: «به امید خدا» برای امیدآفرینی و افزایش عزم جمعی در گلستان راه اندازی شد.

حجت الاسلام رضا دیلمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به راه اندازی نهضت با امید به خدا در گلستان، اظهار کرد: یکی از مهم ترین عوامل رشد و تعالی در پیشرفت و توسعه در هر جامعه، عزم و امید آتیه جامعه است. امید آفرینی در قالب اسلام ناب محمدی علاوه بر وظیفه همگانی، رسالت جبهه فرهنگی و رسانه ای به ویژه در گام دوم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمن از تعالی هراس داشت، عملیات دستاوردهای انقلاب اسلامی و سیر تمدنی آن را تشریح کرد. انقلاب، دشمن را به خوبی می شناسند و حرکات او را دنبال می کنند و به سرعت پاسخ می دهند.

معاون فرهنگی و هنری وزیر فرهنگ و تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه از این نظر در ماه مبارک رمضان به امید خدا با همت نهادهای انقلابی و مذهبی کلنگ زنی راه اندازی شد، گفت: علاقه مندان می توانند محصولات خود را تولید کنند. در قالب رسانه محصول، فضای محیطی، کار خلاقانه و ابتکاری و همچنین در راستای کمک وفادارانه، رسیدگی به نیازمندان، تحمل اول وقت، نماز، نماز اجتماع، افطاری های ساده، جلسات خانگی، قرآن و هرگونه امید و اعتلای در جهت گسترش مهربانی و ایجاد احساس همدردی و هم افزایی در موقعیت های خانوادگی و اجتماعی به این جنبش.

دیلمی باب یان با بیان اینکه علاقه مندان می توانند آثار خود را به سامانه 3000212 ارسال کنند، تصریح کرد: به 30 نفر از شرکت کنندگان این پویش به قید قرعه یک میلیون تومان جایزه تعلق می گیرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.