کاپیتان تیم ملی والیبال روی نیمکت: با من ناعادلانه رفتار شد

[ad_1]

داوود علیپوریان پس از دعوت نشدن به اردوی تیم ملی گفت: واقعاً نمی دانم چرا به اردوی تیم ملی دعوت نشدم، در حق من بی انصافی است.

کاپیتان تیم ملی والیبال مردان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته با هماهنگی کادر فنی 4 اردوی پیش بینی شده، فقط در یک اردو برای استراحت حضور داشتم، مدتی بعد از 20 سال، به صورت نشسته فعال بودم. والیبال.» البته طبق برنامه ریزی و رایزنی با کادر فنی قرار بود در بازی های آسیایی، چین آسیا و جام جهانی در سال جدید تیم را همراهی کنم اما متوجه شدم که به اردو دعوت نشده ام. .

او گفت: واقعاً نمی دانم چرا بعد از 20 سال به عنوان یک حرفه ای به تیم ملی دعوت نشدم و نمی خواهم در این مورد با کسی صحبت کنم.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته خاطرنشان کرد: این اردو 4 ماه است که ادامه دارد و من فقط یک ماه حقوق می گیرم، اگر بازیکنی باشد که مجبور به حضور در اردو نباشد اما حقوق بگیرد بسیار عالی است. . بی عدالتی در حق من “.

علیپوریان با بیان اینکه هدفم کمک به تیم ملی است، گفت: غیبت من در اردوها با هماهنگی رئیس انجمن و سرمربی تیم ملی والیبال انجام شد و با آنها صحبت کردم و گفتند بعد از 20 سال به استراحت نیاز دارم. کار، و آنها پذیرفتند. «داستان چیست؟ نمی دانم.

وی در پایان مدعی شد که با او بی انصافی شده است: “اگر مسئولان والیبال منصفانه می نشستند، این گونه با من برخورد نمی کردند. کاش می دانستم چرا از تیم حذف شدم. تیم ملی”.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.