کاپیتان ناشنوایان تیم ملی فوتبال: بهترین تیم برزیل را ترک می کند

[ad_1]

کاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: اگرچه در دوره قبل فوتبال در رده هشتم قرار داشت اما این بار فقط به سکوی ایستگاه فکر می کنیم و تلاش می کنیم تا به مقام هشتم برسیم.

علیرضا بسیجی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: 10 اردوی آماده سازی برای حضور در المپیک داشتیم که اکنون شرایط بازیکنان با تمرینات خوبی که به آنها داده اند، بسیار خوب است و سپری کردند و آماده ورود شدند. مسابقات “

وی یکی از مشکلات بازیکنان را نداشتن چمن طبیعی مناسب می داند و می گوید: در ابتدای تمرین نبود چمن مناسب شرایط سختی را برای بازیکنان ایجاد کرد که در گذشته این موضوع برطرف شده است. اردو با تلاش فدراسیون مرحله بعدی روی چمن طبیعی است، اگرچه انتظار داریم بیشتر روی چمن طبیعی تمرین کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان همچنین صلاحیت این تیم را برای حضور در مسابقات ارزیابی کرد و گفت: با وجود اینکه چهار دوره در المپیک حضور داشتم، مطمئن هستم که این دوره بسیار عالی است. یکی از بهترین تیم های فوتبال ناشنوایان تشکیل شده است. از جوانان و افراد با تجربه در آستانه حضور در المپیک. با همدلی و انسجام موجود در بین بازیکنان، فقط به سکو فکر می کنیم و برای کسب بهترین نتیجه تاریخ در این فصل تلاش می کنیم.

بسیج گفت: تیم‌های اوکراین، آلمان، ایتالیا، برزیل و ترکیه تیم‌هایی هستند که در فوتبال ناشنوایان شرکت می‌کنند که همیشه مدال‌آور بوده‌اند، اما تیم ما نیز شرایطی متفاوت با تغییراتی که در گذشته رخ داده است، دارد. . رقیب المپیک یک جبهه دارد و تنها هدفش صعود روی سکو است.

وی در پایان اولین بازی تیم ایران اعلام کرد که بازی دهم اردیبهشت از ساعت 14 به مصاف برزیل و ایتالیا می رود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.