کتاب «توسعه فرهنگی» امسال روانه بازار کتاب می شود

[ad_1]

ایسنا/ ایلام «تحول فرهنگی» عنوان کتابی نوشته عباس صیدی کلهر است که امسال منتشر و روانه بازار کتاب می شود.

«عباس صیدی کلهر» در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در این کتاب به صورت مستند، پژوهشی تحلیلی و استنباطی، با استفاده از کتاب های مختلف، تجربیات شخصی، کاوش فکری هرمنوتیک فکری و فرهنگی، تالیف شده است. تأثیر مستقیمی بر توسعه فرهنگی داشته و منجر به شکوفایی و حرکت آن شده است.

وی به مولفه های مورد مطالعه در این کتاب می پردازد: هرمنوتیک فرهنگی و رابطه آن با تحول فرهنگی، دگرگونی فرهنگی، فرآیند عنصر زمانی و رابطه آن با …، نظریه تکامل و نقش آن در تحول فرهنگی، امنیت فرهنگی در تحول فرهنگی، تأثیر تحلیل فرهنگی بر تحول فرهنگی و معناشناسی در بستر تحول فرهنگی یکی از مؤلفه های بررسی شده در این کتاب است.

صیدی بیان می کند: ناسیونالیسم در فرهنگ و رابطه آن با تحول فرهنگی، عقلانیت فرهنگ شناسی تحول فرهنگی، ادبیات، هنر فصیح در سه بعد تحول تحول فرهنگی، دینداری فرهنگی در بستر تحول فرهنگی، رابطه اخلاق و تحول فرهنگی، رابطه بین باورهای فرهنگی و گفتگوی فرهنگی حل مشکل توسعه فرهنگی، حیات اجتماعی در فرآیند توسعه فرهنگی، شهروندی و نقش آن در پویایی توسعه فرهنگی، رابطه خدامحور با فرهنگ توسعه، ابعاد تضاد فقر فرهنگی و توسعه فرهنگی، ضرورت ارتباطات و توسعه فرهنگی مرتبط،
وداها یکی دیگر از اجزای این کتاب مورد بحث و تحلیل و نتیجه گیری قرار گرفته است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.