کلید طرح بهار معنوی بر اساس دعای سه ماه رجب، شعبان و رمضان است

[ad_1]

ایسنا/ قم نقطه شروع طرح بهار معنوی رجب و شعبان است که تا ماه مبارک رمضان ادامه دارد و این سه ماه بر اساس سنت دینی سه ماه معنوی است که از فرمایشات مقام معظم رهبری استنباط کرده ایم. خازن

حجت الاسلام و المسلمین محمد شیخ الاسلامی معاون فضای مجازی، هنری و ارتباطات دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم امروز در نشست خبری برنامه های ماه مبارک رمضان. طی سخنانی به تشریح فعالیت های این معاونت در ماه مبارک رمضان پرداخت و گفت: در کارگروه ماه مبارک رمضان جلسات متعددی با حضور فرهیختگان و اندیشه های مهم برگزار شد و کلید «بهار معنوی» تشکیل شد. همه تبلیغات در مورد ماه رمضان بر اساس این طرح است. .

وی افزود: این پیام طراحی شده است که کلید معنویت اسلام بر اساس دعای سه ماه رجب، شعبان و رمضان است، ویژگی های الهی و انسانی این معنویت چیست.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ الاسلامی خاطرنشان کرد: گاهی خدای ترسناکی را به مردم عرضه می کنیم در حالی که گناهان ما ترسناک است و روایات می گویند فرار کنید به سوی خدا فرار کنید و اگر خدای سبحان می ترسد که ما را به فرار به سوی خدا مأمور نمی کنند. ; مقام خداوند متعال هولناک است، اما اصل وجود مقدس از تعالی هراسی ندارد، امسال شاهد ماه رمضان دیگری هستیم و فعالیت ما در راستای طرح بهار معنوی بوده است تا شاهد جریان معنوی در فضای مجازی باشیم. .

معاون فضای مجازی، هنر و ارتباطات دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم افزود: تبلیغات مدرن به شکل کنونی که نوعی تبلیغ جدید است، نباید با تبلیغ تداخل داشته باشد، سنت، زیرا به نظر من هیچ چیز جایگزین سنت و سنت نمی شود. تبلیغات مستقیم.»

وی با اشاره به اینکه معنویت آسیب جدی دیده است و معنویت مخدوش است و خدا محور نیست، نیاز مبرم به معنویت واقعاً خدامحور داریم، گفت: اصل کلیدی در این پروژه، شناخت پیام هایی است که در این پروژه به مخاطبان می رسد. .اگر پیام ها را به درستی شناسایی نکنیم دچار مشکل می شویم و به روز رسانی این پیام ها ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ الاسلامی در پایان با اشاره به اینکه تبلیغ در فضای مجازی قدرتی است قابل استفاده و باید این عرصه سنتی و مدرن دست به دست هم داد، خاطرنشان کرد: نقطه شروع طرح بهار معنوی، رجب و شعبان رمضان ادامه دارد و این سه ماه بر اساس سنت دینی سه ماه معنوی است که از فرمایشات مقام معظم رهبری استنباط کرده ایم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.