50 میلیارد تومان برای تکمیل سال 6 هزار نفری کرج در نظر گرفته شده است

[ad_1]

ایسنا/ البرز مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از اختصاص 111 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام در استان البرز خبر داد.

مهندس مجتبی جانعلی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: همزمان با سفر رئیس جمهور، دکتر رئیسی و اعضای دولت به استان البرز، 111 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و ساز و تکمیل و ورزش های نیمه تمام به استان البرز اختصاص یافت. پروژه ها.

جانعلی گفت: در این راستا بر اساس پیشنهاد این اداره کل مبلغ 15 میلیارد تومان برای تکمیل فاز یک ورزشگاه ساوجبلاغ توسط سازمان برنامه و بودجه کشور در سال 1401 اختصاص می یابد.

وی اعلام کرد: مبلغ هشت میلیارد تومان از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور برای تکمیل دو مهدکودک کرج و فردیس اختصاص می یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز به تکمیل بزرگترین پروژه ورزشی استان البرز اشاره کرد و گفت: شورای دولت با اختصاص 50 میلیارد تومان برای تکمیل سالن 6 هزار نفری استان البرز موافقت کرده است. انقلاب اسلامی در کرج توسط سازمان برنامه و بودجه.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: 10 میلیارد تومان برای تکمیل 10 زمین چمن مصنوعی در مرکز استان و 4 زمین در سایر شهرستان ها و همچنین 18 میلیارد تومان برای تکمیل 6 پروژه ورزشی در استان و 10 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است. نوسازی و تجهیز اماکن ورزشی از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور اختصاص یابد.

وی تصریح کرد: شرکت ملی گاز ایران تصمیم به ساخت سالن ورزشی در استان البرز گرفته است.

گفتنی است مبلغ 10743 میلیارد تومان در قالب 172 تفاهم نامه حاصل سفر رئیس جمهور به استان البرز است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.